FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Nieskończone horyzonty dla nieograniczonej ochrony!

12 kwietnia 2016

Doctor Web zaprasza wszystkich członków społeczności Dr.Web używających Facebooka do współdzielenia linków dotyczących polubionych przez nich artykułów z Dziennika Antywirusowego. Daj swoim przyjaciołom możliwość przeczytania informacji, które uważasz za ważne i interesujące! Ta aktywność jest przeznaczona dla naszych największych fanów. Niestety z przyczyny ograniczeń technicznych Facebooka nie możemy nagradzać jej Dr.Webling’ami.

Doctor Web uruchomił swój nowy projekt Dziennika Antywirusowego dla wszystkich, którzy chcą zawsze być na czasie w zakresie ważnych aspektów bezpieczeństwa informacji, oraz chcą nauczyć się jak być bardziej odpowiedzialnymi i czuć się bezpiecznie podczas używania różnych urządzeń IT i surfowania po Internecie. Te informacje są publikowane codziennie w formie krótkich postów.

Niektóre fakty raportowane przez nas nie zadziwią naszych dobrze poinformowanych czytelników, ale dla innych mogą okazać się czymś nowym i naprawdę ważnym. Jeśli czytając zagadnienia opisywane w ramach projektu dowiedziałeś się czegoś interesującego, możesz podzielić się linkami prowadzącymi do tych wiadomości na Facebooku — przekazać pozyskaną wiedzę swoim przyjaciołom i kolegom.

Zaproś swoich przyjaciół z Facebooka do czytania polubionych przez Ciebie informacji z Dziennika Antywirusowego

Niestety z przyczyny ograniczeń technicznych Facebooka nie możemy nagradzać tej aktywności Dr.Webling’ami, jednakże zapraszamy wszystkich użytkowników zainteresowanych zagadnieniami bezpieczeństwa informacji do współdzielenia tej użytecznej wiedzy w Internecie. Niech tak dużo osób, jak to tylko możliwe stanie się kompetentnymi użytkownikami osiągnieć ludzkości w zakresie technik IT i dowie się więcej o tym, jak stawiać opór cyfrowym niebezpieczeństwom — a to wszystko z Twoją pomocą!

Czytaj Dziennik Antywirusowy

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2022

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A