FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Czytaj Dziennik Antywirusowy na swoim smartfonie lub tablecie

7 kwietnia 2016

Rosyjska firma antywirusowa Doctor Web informuje użytkowników, że Dziennik Antywirusowy może być czytany na urządzeniach mobilnych, włączając smartfony. Przeczytaj o zagadnieniach poruszanych w projekcie na swoim urządzeniu — życzymy Ci miłego i łatwego czytania!

Na dzień dzisiejszy liczba osób używających swoich urządzeń z Androidem do odwiedzania różnych sekcji strony www.drweb.com przekracza 54% całkowitej liczby odwiedzających nas osób z użyciem wszystkich pozostałych platform. To dlatego Doctor Web próbuje poprawiać projekt strony tak, aby była ona łatwa do przeglądania na smartfonach i tabletach.

Konstrukcja nowego projektu firmy – Dziennika Antywirusowego – również jest skierowana do użytkowników urządzeń mobilnych. Od teraz użytkownicy mają wygodny sposób — poprzez strony projektu Dziennika Antywirusowego — dowiadywania się o interesujących faktach na temat zagrożeń pochodzących z Internetu i o innych cyfrowych niebezpieczeństwach, zarówno z ich smartfonów jak i tabletów.

Projekt Dziennika Antywirusowego został zoptymalizowany specyficznie pod kątem użytkowników urządzeń mobilnych.

Używasz smartfona lub tabletu i jesteś zainteresowany zagadnieniami bezpieczeństwa informacji? Zatem udaj się na stronę nowego projektu naszej firmy – Dziennika Antywirusowego i dowiedz się o wszystkim, co dzieje się w cyfrowym świecie.

Przejdź na stronę projektu

Strona projektu jest prowadzona w językach: angielski i rosyjski.

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A