FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Eksploruj cyfrowy świat z punktu widzenia bezpieczeństwa: Nowy projekt Doctor Web – Dziennik Antywirusowy – poszerzy horyzonty użytkowników

7 kwietnia 2016

Doctor Web ogłasza uruchomienie Dziennika Antywirusowego, swojego ostatniego projektu. Publikowane w nim krótkie wiadomości pomogą użytkownikom dowiedzieć się więcej o bezpieczeństwie informacji. Czytelnicy będą w stanie sugerować nowe tematy, zamieszczać komentarze, oceniać posty i współdzielić posty poprzez media społecznościowe.

Nowy projekt Dziennik Antywirusowy został uruchomiony w odpowiedzi na rosnące obawy użytkowników dotyczące obecnych zagrożeń bezpieczeństwa w Internecie. Aby przeciwdziałać cyberprzestępczości, oszustwom, infekcjom złośliwymi programami i innym zagrożeniom, użytkownicy muszą ciągle aktualizować swoją wiedzę w dziedzinie bezpieczeństwa informacji, codziennie pozyskując nowe informacje o rodzajach zachowań w Internecie, które pozwolą im zabezpieczyć swoje urządzenia.

Lawina informacji którą dzień w dzień jesteśmy bombardowani powoduje, że coraz to bardziej zdajemy sobie sprawę, że to czas jest jednym z najbardziej wartościowych i niezastąpionych zasobów. To dlatego Doctor Web zdecydował się na dostarczanie swoim klientom ważnych informacji w małych paczkach. Szanujemy ich czas i chcemy, aby wszyscy przyjaciele Dr.Web mogli z łatwością i wygodnie dopasować Dziennik Antywirusowy do swojej codziennej listy wiadomości do przeczytania.

Nowy projekt Doctor Web – Dziennik Antywirusowy: Eksploruj cyfrowy świat z punktu widzenia bezpieczeństwa!

Dziennik Antywirusowy będzie zapewniał kolumny dotyczące różnych tematów. Każdy, niezależnie od wieku i kompetencji w zakresie bezpieczeństwa informacji, znajdzie tu coś użytecznego.

Powiemy Ci co robić w przypadku incydentu komputerowego powiązanego z wirusami; jak neutralizować najnowsze, najbardziej niebezpieczne zagrożenia (włączając trojany bankowe); o zasadach bezpiecznego użytkowania urządzeń mobilnych przez pracowników zatrudnionych poza biurem; i o prawodawstwie rządzącym branżą bezpieczeństwa informacji i aktywnością użytkowników w Internecie — te i inne aspekty zarządzania bezpieczeństwem w cyfrowym świecie będą zamieszczane w kolumnach Dziennika Antywirusowego.

Wszystkie kolumny projektu

Projekt Dziennik Antywirusowy oferuje interaktywne doznania wszystkim użytkownikom zainteresowanym zagadnieniami bezpieczeństwa informacji. Jeśli masz jakieś pomysły lub przemyślenia jak uczynić Dziennik Antywirusowy bardziej interesującym i użytecznym dla czytelników, lub mądrą propozycję jak możemy w przyszłości rozwijać nasz projekt – napisz do nas!

Masz pomysł na nową kolumnę? Powiedz nam o tym!

Nowe trofea i dziesiątki nagród (Dr.Weblingi) oczekują na aktywnych uczestników projektu. Dowiedz się więcej o bezpieczeństwie informacji, sugeruj nam nowe tematy do zajęcia się, komentuj informacje które polubiłeś, współdziel posty w mediach społecznościowych – i zdobywaj więcej Dr.Weblingów!

Przejdź do projektu Dziennik Antywirusowy

Strona projektu jest prowadzona w językach: angielski i rosyjski.

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A