FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Nowy produkt Dr.Web dla BlackBerry

26 listopada 2015

Doctor Web ma przyjemność zaprezentować nowy produkt w swojej linii produktów do ochrony urządzeń mobilnych — Dr.Web Security Space dla BlackBerry. Zaczynając od 10 wersji tego systemu operacyjnego użytkownicy mają możliwość instalowania aplikacji dla Androida na swoich smartfonach BlackBerry, ale w zamian dla tych urządzeń znacznie wzrosło ryzyko zainfekowania ich licznymi trojanami zaprojektowanymi dla systemu operacyjnego produkcji Google. Nasz nowy produkt jest zdolny do detekcji i neutralizowania trojanów, programów reklamowych i potencjalnie niebezpiecznych aplikacji wymierzonych zarówno w urządzenia z BlackBerry jak i z Androidem i identyfikowania podatności w oprogramowaniu zainstalowanym na tych urządzeniach.

Dr.Web Security Space dla BlackBerry zawiera skaner antywirusowy; monitor plików SpIDer Guard skanujący w czasie rzeczywistym zapisywane pliki, instalowane programy, itp., kwarantannę i komponent Audytora Bezpieczeństwa, który analizuje poziom bezpieczeństwa urządzeń mobilnych i aktywności zawierające wyszukiwanie podatności w oprogramowaniu zainstalowanym na nich.

Dr.Web Security Space dla BlackBerry może być zainstalowany i uruchomiony na urządzeniach mobilnych pracujących pod kontrolą BlackBerry w wersji 10.3.2 i nowszych.

Nowy produkt jest dostępny za darmo dla użytkowników Dr.Web Security Space i Antywirusa Dr. Web (zarówno w licencji elektronicznej jak i pudełkowej).

Możesz pobrać Dr.Web Security Space dla BlackBerry ze strony Doctor Web (wersja demo) lub poprzez Kreatora Pobierania używając swojego numeru seryjnego. Wkrótce będzie można pobrać go również i ze sklepu w BlackBerry World.

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A