FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Skonfiguruj komponenty Dr.Web 11.0!

26 listopad 2015

Doctor Web zaprasza użytkowników do wzięcia udziału w projekcie Skonfiguruj Dr. Web’a skupionym na komponentach nowej, jedenastej wersji Dr.Web dla Windows. Kompleksowa ochrona Dr.Web Security Space zawiera kilka innowacji, które ułatwią Ci osiągnięcie celu – zapewnienia, że Twój system pozostanie całkowicie zabezpieczony. Zobacz jak pracuje wersja 11.0 i przetestuj swoją wiedzę o naszym produkcie odpowiadając na pytania z projektu Skonfiguruj Dr. Web’a!

Monitor HTTP Dr.Web SpIDer Gate w Dr.Web Security Space w wersji 11.0 jest jeszcze bardziej przyjazny dla użytkownika. Dodatkowo deweloperzy zapewnili, że skanowanie ruchu w jeszcze mniejszym stopniu wpływa na wydajność systemu. Jak skonfigurujesz skanowanie ruchu? Jak dodasz zaufane zasoby do wyjątków skanowania monitora HTTP? Jak ustawisz priorytet skanowania? Jeśli masz już zainstalowanego Dr.Web 11.0, nie powinieneś mieć problemów z odpowiedzią na te pytania.

Informacja o tym, jak działa ochrona zapobiegawcza Dr.Web jest bardzo użyteczna; ten komponent jest odpowiedzialny za ochronę komputerów przed ransomware szyfrującym pliki, które jest obecnie zagrożeniem numer 1. Gdy wiesz, jak skonfigurować poziom ochrony, jak włączyć funkcję „Zapobiegania Utracie Danych” i jak utrzymać swój system chroniony przed ransomware, to możesz przestać się martwić wiedząc, że Twoje pliki pozostaną bezpieczne.

Skonfiguruj Dr.Web’a to wspaniała okazja do zapoznania się z interfejsem Dr.Web Security Space 11.0 i do przełożenia swojej nowej wiedzy w na działania praktyczne!

Skonfiguruj Dr. Web’a!

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A