FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Wrożenie Dr.Web Enterprise Security Suite jest łatwe!

15 września 2015

Po otrzymaniu wielu pytań od użytkowników (włączając duże firmy) o to, w jaki sposób przejść na produkty Dr.Web, Doctor Web stworzył szczegółowy opis kroków do przeprowadzenia przez użytkowników w celu szybkiej zamiany ich obecnego antywirusa lub wdrożenia nowego rozwiązania chroniącego ich sieć opartego na Dr.Web Enterprise Security Suite. Niniejszy opis przedstawia w skrócie główne kroki tej operacji, zaczynając od wyjaśnienia tego, w jaki sposób przygotować się do instalacji, a kończąc na szczegółowym określeniu funkcjonalności wdrożenia.

Dr.Web Enterprise Security Suite zawiera zestaw produktów Dr.Web chroniących sieć korporacyjną przed wszystkimi rodzajami zagrożeń. Administratorzy sieci docenią możliwość sprawowania zcentralizowanej kontroli nad oprogramowaniem i dopasowywania go dzięki szerokiemu spektrum dostępnych opcji.

Przewodnik wyjaśnia wiele pytań dotyczących wdrożenia Dr.Web Enterprise Security Suite. Wyjaśnia również, w jaki sposób maszyny pozostaną chronione podczas okresu przejściowego i jak do minimum zredukować liczbę problemów związanych z kompatybilnością.

Uzbrojony w wiedzę o możliwych pułapkach, możesz wdrożyć oprogramowanie Dr.Web w swojej sieci korporacyjnej tak szybko, jak to tylko możliwe, bez ingerowania w procedury biznesowe Twojej Firmy.

Niniejszy przewodnik wdrożenia można znaleźć na stronie dotyczącej kursów Dr.Web w Portalu Szkoleniowym Mój Dr.Web.

Możesz również pobrać go stąd.

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A