FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Gra z wirusami - jak zostać zwycięzcą

24 lipca 2015

Doctor Web uruchomił mowy projekt promocyjny "Gra z wirusami". Dzisiejsi gracze są jedną z głównych grup docelowych dla cyberprzestępców - gracze posiadają wszystkie rodzaje wartościowych elementów, poczynając od kont na serwerach gier, a kończąc na wartościowych postaciach. Sytuacja komplikuje się przez fakt, że wielu użytkowników gier komputerowych jest dość nieostrożna podczas dokonywania transakcji online, a wielu z nich to dzieci, które są szczególnie podatne na oszustwa. Projekt Doctor Web został stworzony w celu poinformowania możliwie szerokiego grona odbiorców o niebezpieczeństwach czyhających na internetowym placu zabaw.

Według statystyk większość graczy jest nieświadoma cyfrowych zagrożeń lub wierzy, że przestępcy nie będą interesować się ich danymi i akcesoriami gier. Doświadczenie pokazuje jednak, że nie ma nic bardziej mylącego. Jeśli śledzisz nasze wiadomości, to wiesz już, że znacząca ilość złośliwych programów i oszukańczych schematów jest wymierzona w graczy.

Projekt "Gra z wirusami" dostarcza informacje o tych schematach, przykłady ataków na serwery gier oraz liczby i fakty pokazujące, że nawet pozornie nieszkodliwe oferty przedstawiane graczom mogą skrywać zagrożenie. Analitycy bezpieczeństwa Doctor Web oferują rekomendacje, które pomogą uniknąć tych zagrożeń.

Weź udział w „Grze z wirusami”

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A