FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Dr.Web dla Android TV zwiastuje nową erę bezpieczeństwa

8 lipca 2015, Warszawa

Doctor Web ogłosił wprowadzenie do sprzedaży najnowszego produktu - Dr.Web Security Space dla Androida, zaprojektowanego do ochrony przed potencjalnymi zagrożeniami wszystkich urządzeń z systemem Android, włączając telewizory z systemem Android TV, odtwarzacze multimedialne i konsole. Z nastaniem ery "Internetu przedmiotów" (Internet of Things - IoT) nie tylko PC-ty i smartfony podlegają ryzyku zainfekowania i wymagają ochrony antywirusowej. Nowa aplikacja zastępuje Antywirusa Dr.Web dla Androida w wersji oferującej kompleksową ochronę przed zagrożeniami.

screen

Pierwszy "globalny" antywirus dla Androida, który utorował drogę dla Dr.Web IoT Security Suite, jest oparty na dotychczasowym Antywirusie Dr.Web dla Androida i zawiera wszystkie zalety tego popularnego programu. Warto wspomnieć, że do dziś liczba pobrań Dr.Web dla Androida tylko w serwisie Google Play zbliża się do 100 milionów.

Nowy produkt chroni nie tylko smartfony i tablety, ale również inne urządzenia z Androidem podlegające ryzyku zainfekowania. Telewizory i konsole do gier pracujące pod Androidem są podłączone do Internetu i często pozwalają użytkownikom na instalowanie oprogramowania ze źródeł trzecich, włączając w to nośniki wymienne, co może prowadzić do infekcji powiązanych z trojanami i potencjalnie niebezpiecznymi programami. Dr.Web Security Space dla Androida wykrywa i neutralizuje złośliwe obiekty, które mogą dostać się do systemu razem z pobieranymi plikami lub jako wynik instalacji pobranych aplikacji. Jeśli urządzenie działające pod kontrolą Android TV wspiera zdalne sterowanie, to pilot zdalnego sterowania może też być użyty do kontroli oprogramowania Dr.Web.

Dr.Web Security Space dla Androida może być pobrany z Google Play lub ze strony www Doctor Web. Podobnie do swojego poprzednika, nowy produkt jest dostępny bezpłatnie dla posiadaczy licencji Dr.Web Security Space i Antywirusa Dr.Web. Użytkownicy produktu Dr.Web dla Androida zapewniającego kompleksową ochronę antywirusową, mogą bezpłatnie uaktualnić swój program do Dr.Web Security Space dla Androida..

Doctor Web zaprasza wszystkich posiadaczy różnych urządzeń z Androidem do skorzystania z nowego antywirusa Dr.Web!

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A