Library
My library

+ Add to library

Profile

Wróć do listy aktualności

Licencje Dr.Web dla Czerwonego Krzyża w Meksyku

14 grudnia 2017

Rosyjska firma antywirusowa Doctor Web zapewniła darmowe licencje na oprogramowanie Dr.Web instytucjom Czerwonego Krzyża w Meksyku po tragicznym trzęsieniu ziemi we wrześniu 2017.

19 września silne trzęsienie ziemi uderzyło w centralną część Meksyku, powodując wielkie zniszczenia i ofiary w ludziach. Meksykański Czerwony Krzyż był głównym uczestnikiem akcji pomocy po tej katastrofie. Aby zapewnić stabilne działanie infrastruktury informatycznej szpitali i biur organizacji i w celu uniknięcia w tym trudnym czasie incydentów powiązanych z malware, Doctor Web i jego meksykański partner Auditoría y Seguridad Informática zaopatrzyły Czerwony Krzyż w darmowe licencje na Dr.Web Enterprise Security Suite. To oprogramowanie antywirusowe zapewniło bezpieczeństwo całej infrastrukturze i pomogło w ochronie życia i zdrowia ludzi dotkniętych kataklizmem.

"W imieniu Czerwonego Krzyża w Meksyku chciałabym wyrazić naszą głęboką wdzięczność dla Doctor Web za dostarczenie darmowych licencji Dr.Web. Jesteśmy bardzo wdzięczni, w szczególności Menedżerowi d.s. Relacji z Partnerami, Pani Galinie Berdnik i Kierownictwu Doctor Web w Moskwie, za udzielone nam wsparcie operacyjne", napisała Angelly Cabrera, Dyrektor ds. pozyskiwania środków w biurze Czerwonego Krzyża w Meksyku.

Letter of thanks

"Nowoczesne malware, w szczególności ransomware szyfrujące pliki, może sparaliżować całą sieć w bardzo krótkim czasie. Jeśli tego typu incydent zdarzy się w szpitalu w sytuacji zagrożenia życia i zdrowia pacjentów, to konsekwencje takiego zdarzenia mogą być straszliwe. Dlatego, w ramach naszych możliwości, postaraliśmy się wnieść nasz niewielki wkład i mamy nadzieję, że okazał się on przydatny", powiedziała Galina Berdnik, Menedżer d.s. Relacji z Partnerami w Doctor Web.

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments