FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Nowy projekt Doctor Web: "Gotowy na zwalczenie ransomware szyfrującego pliki!"

11 maja 2017

Doctor Web, rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web, ogłasza uruchomienie swojego najnowszego projektu—“Gotowy na zwalczenie ransomware szyfrującego pliki!”—i zaprasza wszystkich użytkowników do wypełnienia ankiety sprawdzającej, czy są gotowi na zmierzenie się z głównym zagrożeniem ostatnich czasów: infekcjami wywołanymi przez trojany pochodzące ze złośliwej rodziny Trojan.Encoder.

Nowy projekt, skupiający się na zwalczaniu ransomware szyfrującego pliki, zaprasza użytkowników do wzięcia udziału w złożonym z 10 pytań teście uczącym jak prawidłowo skonfigurować oprogramowanie Dr.Web w celu pełnego zabezpieczenia ich komputerów przed zaatakowaniem przez programy z rodziny Trojan.Encoder.

Weź udział w projekcie “Gotowy na zwalczenie ransomware szyfrującego pliki!” aby prawidłowo skonfigurować program Dr.Web i zabezpieczyć swoje pliki.

Proszę zauważ, że nie jest to prawdziwy egzamin, więc nie znajdziesz tu żadnych prawidłowych lub błędnych odpowiedzi. Po pierwsze i przede wszystkim, projekt jest zorientowany na udzielenie pomocy użytkownikom w określeniu poziomu ich wiedzy na temat ransomware szyfrującego pliki i dowiedzenia się, jak wykorzystać w pomyślnej walce z nimi cały arsenał technologii ochrony Dr.Web.

Każdy użytkownik który weźmie udział w teście zostanie nagrodzony 100 Dr.Weblingami. Uczestnicy ankiety którzy podzielą się informacją na temat projektu—wysyłając wiadomości o projekcie na Twitterze i/lub VKontakte —uzyskają 10 Dr.Weblingów za każdy link lub dalszą publikację.

Doctor Web zaprasza do dołączenia do projektu, wzięcia udziału w ankiecie i rozpowszechniania informacji o nim wśród swoich przyjaciół, tak żeby tak wiele osób, jak to tylko możliwe zostało ostrzeżonych przed tym zagrożeniem i zabezpieczyło swoje dane przed niepożądanymi zmianami. Jesteśmy pewni: Razem możemy powstrzymać inwazję ransomware szyfrującego pliki.

Wypełnij ankietę

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A