Defend what you create

Other Resources

Zamknij

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Kurs Dr.Web pomoże użytkownikom samodzielnie obronić się przed ransomware szyfrującym pliki

18 kwietnia 2017

Doctor Web zaprasza wszystkich członków społeczności Dr.Web, jak i wszystkich zainteresowanych zabezpieczeniem swoich systemów przed ransomware szyfrującym pliki, do zaznajomienia się z nowymi materiałami szkoleniowymi firmy i zdania egzaminu DWCERT-070-6 "Ochrona przed ransomware szyfrującym pliki dla PC i serwerów plików z systemem Windows ". Użytkownicy którzy zdadzą egzamin zostaną nagrodzeni punktami i Dr.Weblingami.

Zapraszamy do przestudiowania naszego kursu DWCERT 070-6 na temat unikania ransomware szyfrującego pliki i do zdania egzaminu powiązanego ze szkoleniem.

Zgodnie ze statystykami Doctor Web, w ponad 90% incydentów użytkownicy są winni pojawieniu się ransomware szyfrującego pliki, które zostało uruchomione na ich komputerach. Oznacza to, że można było zapobiec większości tych incydentów, jeśli ofiary byłyby na czas poinformowane o niebezpieczeństwie niesionym przez ransomware, wiedziałyby o tym, jak przeważnie przebiega ich dystrybucja, przedsięwzięłyby wymagane środki ostrożności i prawidłowo skonfigurowałyby swoje systemy antywirusowe.

Doctor Web przygotował kurs DWCERT-070-6 "Ochrona przed ransomware szyfrującym pliki dla PC i serwerów plików z systemem Windows" dla wszystkich, którzy chcą zapobiec zainfekowaniu swoich systemów i chcą wiedzieć więcej o zagrożeniach ze strony programów Trojan.Encoder. Zapraszamy użytkowników do zapoznania się z materiałami w ramach kursu i do zdania egzaminu. Oprócz materiałów w ramach kursu użytkownik musi zapoznać się z polityką Doctor Web dotyczącą darmowego odzyskiwania plików zaatakowanych przez ransomware szyfrujące pliki.

Za każdy zdany egzamin Doctor Web nagradza użytkownika 100 punktami i 10 Dr.Weblingami, które zwyczajowo mogą być użyte w comiesięcznych aukcjach, lub wymienione na certyfikaty podarunkowe, które z kolei mogą być użyte do zakupu oprogramowania Dr.Web ze zniżką.

Przejdź do kursu

Tell us what you think

You will be awarded one Dr.Webling per comment. To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A