FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Kurs Dr.Web pomoże użytkownikom samodzielnie obronić się przed ransomware szyfrującym pliki

18 kwietnia 2017

Doctor Web zaprasza wszystkich członków społeczności Dr.Web, jak i wszystkich zainteresowanych zabezpieczeniem swoich systemów przed ransomware szyfrującym pliki, do zaznajomienia się z nowymi materiałami szkoleniowymi firmy i zdania egzaminu DWCERT-070-6 "Ochrona przed ransomware szyfrującym pliki dla PC i serwerów plików z systemem Windows ". Użytkownicy którzy zdadzą egzamin zostaną nagrodzeni punktami i Dr.Weblingami.

Zapraszamy do przestudiowania naszego kursu DWCERT 070-6 na temat unikania ransomware szyfrującego pliki i do zdania egzaminu powiązanego ze szkoleniem.

Zgodnie ze statystykami Doctor Web, w ponad 90% incydentów użytkownicy są winni pojawieniu się ransomware szyfrującego pliki, które zostało uruchomione na ich komputerach. Oznacza to, że można było zapobiec większości tych incydentów, jeśli ofiary byłyby na czas poinformowane o niebezpieczeństwie niesionym przez ransomware, wiedziałyby o tym, jak przeważnie przebiega ich dystrybucja, przedsięwzięłyby wymagane środki ostrożności i prawidłowo skonfigurowałyby swoje systemy antywirusowe.

Doctor Web przygotował kurs DWCERT-070-6 "Ochrona przed ransomware szyfrującym pliki dla PC i serwerów plików z systemem Windows" dla wszystkich, którzy chcą zapobiec zainfekowaniu swoich systemów i chcą wiedzieć więcej o zagrożeniach ze strony programów Trojan.Encoder. Zapraszamy użytkowników do zapoznania się z materiałami w ramach kursu i do zdania egzaminu. Oprócz materiałów w ramach kursu użytkownik musi zapoznać się z polityką Doctor Web dotyczącą darmowego odzyskiwania plików zaatakowanych przez ransomware szyfrujące pliki.

Za każdy zdany egzamin Doctor Web nagradza użytkownika 100 punktami i 10 Dr.Weblingami, które zwyczajowo mogą być użyte w comiesięcznych aukcjach, lub wymienione na certyfikaty podarunkowe, które z kolei mogą być użyte do zakupu oprogramowania Dr.Web ze zniżką.

Przejdź do kursu

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A