FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Nowa wersja Dr.Web CureNet! Master 11.0 dla iOS

9 stycznia 2017

Rosyjska firma antywirusowa Doctor Web opublikowała Dr.Web CureNet! Master 11.0 dla iOS. Od teraz narzędzie wspiera silnik antywirusowy Dr.Web CureNet! 11.0 i zawiera wiele innych aktualizacji i poprawek.

Dr.Web CureNet! Master 11.0 wspiera iOS 10, tym samym wsparcie dla iOS 7 zostało zakończone.

Administratorzy mogą eksportować logi skanowania, które od teraz zawierają informacje o docelowych, przeskanowanych PC. Dodatkowo od teraz, jako uzupełnienie trybów skanowania pełnego i szybkiego, dostępny jest też tryb skanowania własnego.

Mimo że to narzędzie efektywnie wykrywa złośliwe programy zdolne do ukrycia się przed innymi antywirusami, to jednak nie zostało ono zaprojektowane do zapewnienia sieciowej ochrony antywirusowej działającej w czasie rzeczywistym. Dla zapewnienia wszechstronnej ochrony stacji i serwerów w sieci Doctor Web zaleca wykorzystanie innych produktów Dr.Web.

Na chwilę obecną Dr.Web CureNet! Master dla iOS wspiera następujące języki: rosyjski, angielski, francuski i niemiecki. Dr.Web CureNet! dla iOS jest dostępny do pobrania w Apple Store.

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A