FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Nowa wersja - Dr.Web Security Space 11.0 dla Androida

14 grudnia 2016

Rosyjska firma antywirusowa Doctor Web opublikowała nową wersję Dr.Web Security Space dla Androida. Ulepszony interfejs, wsparcie dla Androida 6.0 i liczne poprawki zaprojektowane w celu uczynienia smartfonów, tabletów, konsol do gier i telewizorów smart bardziej bezpiecznymi, są teraz dostępne dla milionów osób używających jednego z najpopularniejszych na świecie antywirusów dla Androida.

Od chwili opublikowania Dr.Web Security Space 11.0 zapewnia wsparcie dla Androida 6.0 i pełne wsparcie dla Android TV.

Złośliwe strony www są jednym z zasobów Internetu najczęściej używanych do rozpowszechniania trojanów. To dlatego w nowej wersji antywirusa deweloperzy Dr.Web rozbudowali filtr URL blokujący dostęp do złośliwych stron www. Program jest od teraz kompatybilny z przeglądarkami Mozilla Firefox i Opera.

Komponent Antyzłodzieja, bardzo popularny wśród użytkowników Dr.Web, również otrzymał kilka poprawek: w Dr.Web Security Space 11 dla Androida może on być odblokowany z użyciem skanera linii papilarnych – ta funkcja jest dostępna dla urządzeń mobilnych wyposażonych w taki skaner i działających pod kontrolą Androida 6.0 lub nowszego.

Dr.Web dla Android TV również został przeprojektowany. Zawiera od teraz nowy komponent — firewall. Chroni on urządzenia przed nieautoryzowanym dostępem, zapobiega wyciekowi danych poprzez sieć, kontroluje wszystkie połączenia internetowe i przesyłanie danych, oraz blokuje podejrzane połączenia i potencjalnie niebezpieczną aktywność sieciową, np. przekazywanie danych z kamerki internetowej.

Firewall dla smartfonów i tabletów również został zaktualizowany. Dziennik zdarzeń firewalla może być od teraz użyty do przeglądania adresów wszystkich stron www, do których nasze urządzenie mobilne próbowało się podłączyć. Komponent będzie również blokował operacje pobierania złośliwych plików poprzez protokół HTTP, oparte na próbie wykorzystania szeroko rozpowszechnionej podatności znanej jako Stagefright, która, jak dotąd, nie została usunięta w milionach urządzeń z systemem Android.

Wszystkie powiadomienia Dr.Web na temat incydentów bezpieczeństwa są od teraz wyświetlane w pojedynczym oknie, po to aby użytkownicy mogli całościowo ocenić poziom bezpieczeństwa urządzenia i w porę odpowiedzieć na nowe zdarzenia.

Audytor Bezpieczeństwa Dr.Web jest teraz jeszcze lepszy i skuteczniejszy w wykrywaniu podatności.

Co więcej, aplikacja zawiera w sobie wiele ulepszeń, włączając takie, które poprawiają to w jaki sposób Dr.Web dla Androida działa na urządzeniach z modyfikacją „root”.

Dr.Web Security Space dla Androida jest dostępny za darmo dla posiadaczy licencji na Dr.Web Security Space i Antywirusa Dr.Web. Nowa wersja Dr.Web dla Androida jest również dostępna w pakiecie Dr.Web Mobile Security Suite (dla biznesu) i w ramach usługi antywirusowej Dr.Web (taryfy Dr.Web Premium i Dr.Web Mobile).

Dr.Web Security Space dla Androida

2010

Opublikowanie pierwszej wersji Dr.Web dla Androida

2015

Pierwszy w świecie antywirus dla telewizorów smart z Androidem
Ponad 100 milionów pobrań tylko z Google Play!

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A