FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Dr.Web CureNet! nie jest już dostępny za darmo razem z produktami biznesowymi Dr.Web

7 października 2016

Rosyjska firma antywirusowa Doctor Web ogłasza, że jej narzędzie Dr.Web CureNet! nie jest już oferowane za darmo dla nowych komercyjnych użytkowników Dr.Web Enterprise Security Suite.

Dr.Web CureNet! został opublikowany przez Doctor Web w 2009 roku i był włączony w linię produktów Dr.Web Enterprise Security Suite od momentu swojego debiutu w 2010 roku, pozwalając właścicielom biznesowych licencji Dr.Web na darmowe skanowanie i leczenie ich komputerów i serwerów z Windows z użyciem Dr.Web CureNet!.

W ciągu ostatnich sześciu lat, tysiące osób na całym świecie doceniło niezrównane skanowanie i jakość leczenia Dr.Web CureNet!. Doctor Web dziękuje wszystkim swoim klientom za ich zaufanie dla produktu i wszystkim technikom i specjalistom którzy, w ciągu wielu lat, zapewniali wartościowe informacje zwrotne i współdzielili swoje opinie na temat działania narzędzia, zaczynając do testów beta, a kończąc na dniu obecnym.

Ostatecznie 7 października 2016 zaprzestano oferowania Dr.Web CureNet! w ramach Dr.Web Enterprise Security Suite. Tym samym w celu wypróbowania naszego narzędzia w Twojej sieci (nawet gdy na Twoich komputerach zainstalowany jest inny antywirus), Firma oferuje użytkownikom możliwość wystąpienia o 30-dniową licencję testową (z niedostępną funkcjonalnością leczenia) lub zakup licencji (na 12, 24, lub 36 miesięcy).

Użytkownicy posiadający ważne licencje na produkty Dr.Web Enterprise Security Suite mogą używać tego narzędzia za darmo aż do daty wygaśnięcia tychże licencji.

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A