FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Produkty Dr.Web i Windows 10 Anniversary Update: aktualne i działające!

4 sierpnia 2016

Rosyjska firma antywirusowa Doctor Web informuje użytkowników, że opublikowana 2 sierpnia 2016 poprawka Windows 10 Anniversary Update nie miała wpływu na działanie produktów Dr.Web, co zapewnia kontynuację tego samego wysokiego poziomu bezpieczeństwa jak poprzednio.

Jak użytkownicy pewnie pamiętają, to z wyprzedzeniem tej daty, Doctor Web opublikował istotną aktualizację dla Dr.Web Security Space i Antywirusa Dr.Web 11.0, oraz dla Antywirusa Dr.Web 11.0 dla Serwerów Windows, Dr.Web 10.0 dla MS Exchange i Dr.Web 11.0 dla IBM Lotus Domino.

Doctor Web zawsze stara się być na bieżąco z ostatnimi informacjami na temat wymagań z zakresu bezpieczeństwa i szybko odpowiadać na wszystkie zmiany i innowacje wprowadzane przez producentów systemów operacyjnych, takich jak Microsoft Corporation. Aby zakończyć to ambitne zadanie, Doctor Web musiał dostosować działanie komponentów Dr.Web w celu zapewnienia ich kompatybilności ze zaktualizowanym Windows 10. Fakt, że aktualne zmiany często nie odpowiadają zapowiedziom i aktualizacjom ogłoszonym wcześniej przez Microsoft, uczynił to wyzwanie jeszcze bardziej trudnym.

Każda aktualizacja Dr.Web opublikowana tego lata, włączając te wymagające ponownego uruchomienia systemu, zapewniły, że w obliczu tej ważnej aktualizacji systemu Windows komputery użytkowników pozostały dobrze chronione.

Wszystkie wymienione wyżej produkty Dr.Web 11.0 dla Windows, jak i Agent Usługi Antywirusowej Dr.Web w wersji 11, są w pełni kompatybilne ze wszystkimi funkcjonalnościami wprowadzonymi przez Microsoft w ramach Anniversary Update.

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A