FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Nowe wideo o Dr.Web Katana w materiałach szkoleniowych dla użytkowników

26 lipca 2016

Doctor Web wdrożył w swoim serwisie www nową stronę pomocy poświęconą bezsygnaturowemu antywirusowi Dr.Web Katana; strona ta zawiera poradnik wideo o korzyściach płynących z używania tego produktu.

Bezsygnaturowy antywirus Dr.Web Katana został zaprojektowany do ochrony Twojego komputera przed nowymi zagrożeniami, które jeszcze nie są rozpoznawane przez Twojego antywirusa. Nowy produkt zawiera zestaw najnowszej generacji proaktywnych technologii ochrony antywirusowej Dr.Web. Dr.Web Katana monitoruje wszystkie procesy w systemie i blokuje te, które przejawiają złośliwe zachowania.

Poradnik wideo wyjaśnia Ci, dlaczego potrzebujesz bezsygnaturowego antywirusa Dr.Web Katana i jak możesz natychmiast rozpocząć jego używanie!

Specjaliści Doctor Web przygotowali ten poradnik wideo aby pomóc użytkownikom. Film opisuje dlaczego używanie bezsygnaturowego antywirusa Dr.Web Katana w połączeniu z tradycyjnym antywirusem jest decydujące w zapewnieniu ochrony systemu przed najnowszymi, aktywnymi zagrożeniami. To wideo demonstruje również jak można pobrać i zainstalować to nowe oprogramowanie.

Zapraszamy do obejrzenia filmu o Dr.Web Katana! Jest on już dostępny na stronie pomocy dla użytkowników — pobierz go, lub obejrzyj online.

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A