FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Konto Doctor Web Twoją “przepustką” do egzaminu!

7 lipca 2016

Doctor Web uprościł dostęp do systemu edukacyjnego firmy dla autoryzowanych członków społeczności Dr.Web. Aby zalogować się do “Portalu Edukacyjnego”, użytkownicy nie muszą już tworzyć oddzielnego konta i łączyć go ze swoim kontem na stronie www. Od teraz można się zalogować używając swojego konta drweb.com. Nasze szkolenia i certyfikacja stały się dzięki temu jeszcze bardziej dostępne!

Skorzystaj z systemu edukacyjnego Doctor Web używając swojego loginu drweb.com!

System edukacyjny Doctor Web pozwala zwykłym użytkownikom i profesjonalistom z branży IT na zapoznanie się z materiałami na temat poszczególnych produktów i wzięcie udziału w egzaminach certyfikacyjnych. Oprócz pozyskania gruntownej wiedzy na temat bezpieczeństwa informacji i zasad administrowania naszymi produktami, certyfikowani użytkownicy Dr.Web otrzymują dodatkowo 100 punktów i 10 Dr.Weblingów za każdy zdany egzamin! Oczywiście są one naliczane tylko wtedy, gdy użytkownik posiada konto na stronie Doctor Web.

Oprócz faktu, że członkowie społeczności Dr.Web mogą od teraz używać swoich kont drweb.com jako “przepustki” na wejście do systemu edukacyjnego, to mogą również w łatwiejszy sposób uzyskać dostęp do menu z opcjami dotyczącymi testów certyfikacyjnych. Klikając na link “Register for exam” w sekcji menu “Training” autoryzowani użytkownicy są natychmiast kierowani na stronę gdzie mogą zgłosić się na egzamin.

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A