FOR USERS

Library
My library

+ Add to library

Profile

Back to news

Dr.Web AV-Desk 10.0 w opisie i w ilustracjach: Zapraszamy naszych klientów i partnerów do zdania egzaminu!

5 października 2016

Doctor Web ma przyjemność zaoferować swoim klientom i partnerom nowy kurs edukacyjny poświęcony technicznym możliwościom Usługi Internetowej Dr.Web AV-Desk v.10, która udostępnia dostarczanie Antywirusa Dr.Web i pozwala na korzystanie z Antywirusów Dr.Web na podstawie subskrypcji. Kurs opisuje wszystkich uczestników i kroki towarzyszące procesowi dostarczenia subskrypcji: użytkowników, administratorów systemu w firmach i organizacjach, subskrybentów usługi i administratorów systemu w organizacjach dostawców usługi. Zapraszamy do skorzystania z tych nowych materiałów podczas przygotowań do zdania naszych egzaminów certyfikacyjnych!

Kurs edukacyjny dla dostawców Usługi Antywirusowej Dr.Web został już opublikowany

W uzupełnieniu do dokumentacji dla administratorów i użytkowników, zawartych w materiałach teoretycznych do kursu, znalazły się instrukcje opisujące “krok po kroku” jak korzystać z Dr.Web AV-Desk v.10. Wyjaśniają one najbardziej powszechne zagadnienia, z którymi specjaliści techniczni dostawcy i klienci muszą zmagać się podczas korzystania z usługi.

Sekcja “Dr.Web AV-Desk. Wersja 10.0. Typowe scenariusze korzystania z usługi dla użytkowników” zawiera szczegółowe informacje o tym, jak zarządzać subskrypcją. Zaznajamia również czytelników ze szczegółami procesu instalacji oprogramowania antywirusowego Dr.Web, jak i z ustawieniami antywirusa i o tym, jak zmaksymalizować korzyści z jego użytkowania. Ten dokument jest przeznaczony dla administratorów zatrudnionych w firmach używających Usługi Antywirusowej Dr.Web w wersji biznesowej i dla specjalistów „pierwszej linii” wsparcia technicznego pracujących dla dostawców usługi.

Sekcja “Dr.Web AV-Desk. Wersja 10.0. Typowe scenariusze użytkowania usługi dla administratorów grup” jest generalnie poświęcona ustawieniom bezpieczeństwa dla grup użytkowników określonych przez administratora dostawcy usługi z użyciem konsoli administracyjnej Centrum Zarządzania Subskrypcjami. Ta sekcja szczegółowo wyjaśnia nie tylko zagadnienia kontroli ochrony antywirusowej, ale również interakcje z użytkownikami końcowymi usługi, oraz sposób wysyłania wiadomości i odbierania statystyk. Ten dokument pomoże administratorom systemu pracującym dla dostawców Usługi Antywirusowej Dr.Web dowiedzieć się, jak kontrolować usługę Dr.Web AV-Desk i używać jej nie tylko z maksymalną efektywnością, ale również w łatwy sposób.

Sekcja “Dr.Web AV-Desk. Wersja 10.0. Typowe scenariusze użytkowania usługi dla jej resellerów” zawiera szczegółowe informacje o konsoli administracyjnej Centrum Zarządzania Subskrypcjami, o tym, jak skonfigurowany jest system rozliczeniowy i o tym, jak zarządzać subskrypcjami Usługi Antywirusowej Dr.Web; zawarte materiały opisują jak tworzyć, eksportować i importować pakiety subskrypcji. Ta sekcja opisuje również niuanse powiązane z rozliczeniami finansowymi pomiędzy klientami i resellerami usługi.

Każdy krok jest uzupełniony zrzutem ekranu lub diagramem ilustrującym dane działanie.

Zostań certyfikowanym dostawcą Usługi Antywirusowej Dr.Web!

Zarejestruj się na egzamin

Tell us what you think

To ask Doctor Web’s site administration about a news item, enter @admin at the beginning of your comment. If your question is for the author of one of the comments, put @ before their names.


Other comments

The Russian developer of Dr.Web anti-viruses
Doctor Web has been developing anti-virus software since 1992
Dr.Web is trusted by users around the world in 200+ countries
The company has delivered an anti-virus as a service since 2007
24/7 tech support

Dr.Web © Doctor Web
2003 — 2021

Doctor Web to rosyjski producent oprogramowania antywirusowego Dr.Web. Rozwijamy nasze produkty od 1992 roku.

125124, Rosja, Moskwa, 3. ulica Jamskiego Pola 2-12A